Uzungöl Haritası ve Kar Topu Savaşı Yayında! - ZULA OYUN İLK VE TEK TÜRK YAPIMI MMOFPS OYUNU

Türkiye’nin oyunu Zula’da gelişmeler hız kesmiyor. Tatil öncesinde sizlere duyurduğumuz Trabzon Uzungöl Haritası ve süpriz olarak hazırladığımız “Kartopu Savaşı Modunu” bu sabah itibariyle oyuna ekledik.

Trabzon Uzungöl Haritası

Trabzon’un eşsiz doğasının bir parçası olan Uzungöl’ü konu alan haritamız ortalama 3 ay gibi bir sürede tamamlandı. Tamamen Zula’ya özgü olarak geliştirdiğimiz bu haritada bir çok sürpriz Zula oyuncularını bekliyor. Haritada bir yandan rakiplerinize karşı savaşırken bir yandan da bölge halkının özelliklerini yansıtan bir çok ayrıntıyıda sizlere sunuyor olacağız. Haritada Kazım Koyuncu’dan, Köksal Baba’ya ve Karadeniz halkıyla özleşmiş bir çok sözede yer verdik. Haritanın hikayesi ise şöyle;

Yunus Şanlı’nın daveti üzerine Trabzon Uzungöl’ü ziyarete giden Zula ekibi, Uzungöl’ün eşsiz doğasında dinlenirken Gladyo ekibi yine rahat durmadı. Fakat Gladyo’nun unuttuğu bir şey var, orası Karadeniz ve başka hiç bir yere benzemez.

Kartopu Savaşı

Hep savaş, hep savaş olmasın dedik sizler için eğlenceli bir oyun modu hazırladık. Bu oyun modunda herkes tek modunda olduğu gibi tek başınıza savaşıyorsunuz. “Karlı Liman” haritasında gerçekleşen bu oyun modu için yine size küçük sürprizler hazırladık. Haritada bulunan “?” işaretli kutuların içerisinde farklı hediyeler var. Taşlı kardan, dinamitli kara ve hatta düşük ihtimallede olsa silaha kadar bir çok sürpriz var. Bu eğlenceli oyun modunu test ederken bir çok eğlendik, sizlerinde eğleneceğinize eminiz.

Author CaptainATX
Published
Categories genel-tr
Views 2186
 MinumumTavsiye Edilen
CPUPentium 4 2.4 Ghz / Athlon XP 2500+Pentium 4 3.0 Ghz / Athlon XP 3000+
RAM2 GB4 GB
Grafik KartıGeForce 5730 / Radeon 9003 ve üstüGeForce 8800 GT, Radeon HD 5850 ve üstü
İşletim SistemiWindows Xp / 7 / 8 / 10Windows Xp / 7 / 8 / 10
Direct X Versiyonu9.09.0
×