ininal Sonbahar Sezonu 1. Turnuva Fikstürü ve Sonuçları – ZULA OYUN İLK VE TEK TÜRK YAPIMI MMOFPS OYUNU

 

Tarih Saat ZULA GLADYO
A
1. Tur
13 Ekim
Cuma
20.00
MecLis-i|Ayan 0 0 Efendiler-ESC
SmokeKills`e-Sports 1 2 Un^animity
#TurkishTitans 2 0 VirusGaming`ESC
AKINCILAR 0 2 *DarkShadowS*
*Phobia`e-Sports 2 0 #AFYOK#03
DeSduR~e-sports 0 2 #CinayeT
[S]UPREMACY 0 2 [TR]Respect
AnadoluARSLANLARI 2 0 !Ottoman*Empire!
21.00
SabertH`E-SPORT 0 2 Real|e-Sports
MaRJiNaLs 2 0 TACSIZKRAL
Kuva-yi`Milliye 0 2 #r0h!
Press`ESC 2 0 Crowded
AzC|e-Sports 2 0 TurkeY/e-SPORTS
|ExC|Exception|ESC 2 0 #DarkRisse`e-Sports
2xL`Power`|SOUTH| 2 0 `Secret
|SS|Shellshock 2 1 `Anarchy
22.00
Inquisition`e-Sports 0 2 SoulFLys|ESC
|GuccukSamuraylar 0 2 DarkPasseGeESPORT
JLegend|e-Sports 0 2 Don`T|CRy
Gold`E-Sports 0 2 DaMaGe`e-Sports
#50`Cent`ESC 0 2 BEYAZ|ATLILAR
SiyahSancak`eSports 2 0 /ExpertMurderer/
AN|Alem-i`Nizam 2 0 [TR]|ALSANCAK
`uniQue`ReborN 2 0 Vurkac`eSports
14 Ekim
Cumartesi
20.00
– BAY – 0 2 BLindGuardiaN-EsC
*CRONIC* 2 0 [GR]GONDORLULAR
EkipTime 0 0 TURKBORDOBERELI
-JustWatch* 2 0 #WarriorEagle
ANKA`E-SPORT 0 2 |Arka|Sokaklar#
Crown`ESC 2 1 [TR]Respect`Army
BLoodyLife 2 0 Katharina
DarkDays 0 2 BfTURK
B
1. Tur
21.00
Derin-Devlet`ESC 1 2 Keyfi-Nizam|E-Sport
YAPSTIR 0 0 {HD}-81-Sport
CreationsEpic 0 2 AzC|e-Sports`Blue
BaKimGeliyoR 2 0 Cadde4GroupESC
– BAY – 0 2 15-TeMMuZ`e-Sport
`KIZILORDU` 2 0 Baron_E-sports
1881-1938|MKA 2 0 Efsane<-*->e-Sports
`Ruling`e-Sports 2 0 FOR-LEWELS
22.00
|LC|LuCiFeR 1 2 |AsilTurk|`eSports
ComeForThem 0 2 KECGEYA
Heavy-Damage`ESC 2 0 HardCore`ESC
Hydra`ESC 2 0 KentesTeam
BordoBere`eSports 0 2 ERISTEBONUS
CgmEsports 2 0 Jae`eSports-Black
HieraPolis`e-Sports 2 0 ANATOLIAN`ESC
BuSadeceBirOyunTR 2 0 AsaletArmadanGelr
16 Ekim
Pazartesi
20.00
Asil`TurkAskerleri 2 0 [TURKUAZ]`VIP
AsilKurT|e-Sports 2 0 DARKNIGHTFIGHTER
DosTLaaR 0 0 EXTREMLOVE
GrievousGang 0 2 |TheKAOS|
|PSQ| 0 2 BizBize`e-Sports
ETERNALTURKS 0 2 KuLaFornia
<RAG> 2 0 Eien|e-Sports
#Black-ESC 2 0 HASYE
21.00
conylesh 2 0 – BAY –
DGS|DijitalSwatt 0 0 [ANUBIS]
BOSS`Game`ESC 2 0 ~Anka~06
CORVUS`ESC 2 0 Awasome
AnadoluARS/Akdemi 2 0 IZmir/E-Sport
GladiaTors`ESC 0 2 ImpossibLe|e-Sports
KeskinEkip 2 0 – BAY –
LastWorldE-sports 0 2 Death_Army
C
1. Tur
22.00
Zulatuber/e-sports 2 1 missistanbul
RealyTeam 2 0 – BAY –
Live4Death 2 0 – BAY –
Leaders|ESC 2 0 EcelnizGeldibea
TURKISH-BRO 0 2 MAD|MEN`esc
Ops`e-Sports 2 1 POWER|e`Sports
Yenilmezler 0 0 <FARGAME>
upeXciler 0 2 SiyahSancakBeyleri
17 Ekim
Salı
20.00
SD|StarDust`ESC 2 0 VicTorY`e-Sports`
TR/Turkiye/ESC 0 2 Team`Synergy
SpaceCats`ESC 2 0 Gaziantep – CreW
SonDilek 0 2 SymData`E-Sport
SourceGaming 0 2 MahalleninDelisi
Unity`E-Sports 0 2 WarnerBrosGaming
SexyMagazine 0 2 Team`ForeveR
Titakistan`e-Sports 2 0 PLAYER-1905
21.00
Pyro`TM 2 0 NeverWarMach
TurkishTitans`Alpha 0 2 SpaceCats`e-Sports
Taurus`e-Sports 2 0 Torque`eSports
NFA|`ESC 0 2 Suskunlar|e-Sport
Lia`E-Sport 0 2 LordTitan`eSports
Press`E-Sport 0 2 MVP|E-sport
ThePurge`ESC 0 2 NEFer`e-Sports
Woa`e-Sports 2 0 RoA`Academy
22.00
SUVARILER|`e-Sport 1 2 Noelia|ESC
Never`More 0 2 Team`Anqara
SOY`e-Sports 2 0 – BAY –
TC_VatanSeverler_TC 2 0 RoyalStance`ESC
Operasyon80 0 2 UZMANLAR/eSport
WOLVES_ 0 2 ReelBoyS
SİVAS 0 2 WEUSKING
PegasuS`ESC 2 0 TitanTeam`e-Sports
P
1. Tur
18 Ekim
Çarşamba
20.00
GPay`Ice-ESC 2 0 FEDA*e-Sports
DeLtA_BORDO 0 2 JOH|CcC|POH
[FeTiH]1453 2 0 OakenShield`ESC
ForCe`ESC 2 0 |BORDO|TeAm_
!Z|BIRAKANLAR 2 0 Reis92
`BilekMeselesi 2 0 |BloodBrother`s|
Roosters 2 0 svsSİVAS
– BAY – 0 2 RoadSalvaTion
21.00
TR|Clans 0 2 WorLdJudge`Sports
KoTuKRaL 0 2 Raven`Clas!
GOKKURTLAR 0 2 Homme-Solitaire
xxPROMESxx 0 2 1881|ATATURK-TEAM
RoA`e-Sports 2 0 PutainGrande-ESC
Ahope|e-Sports 0 2 -Sirinler-
TURKISH_ARMY! 0 2 BooS`TER`e-Sports
NostanqS 1 2 TheExorcist
22.00
CREW-eSports 2 0 StorMY|`E-Sports
– BAY – 0 2 MortalResisstance
– BAY – 0 2 LegendaryWAr
cCc|BOZKURT|cCc 2 0 SANLI-TURKIYEM
SALVATOR|E-SPORS 0 2 Bullet_Proof
GTR`eSports 2 0 – BAY –
Reis|`ESC 2 0 WarriorWolves
ForeveR`e-Sports 2 0 Massive`E-Sport
19 Ekim
Perşembe
20.00
TeamAuroraESC- 2 0 Heavy-Damage`RED
RedSkull 0 2 Vurkac`eSports`Blue
– BAY – 0 2 SonSipahi|e-Sports
#Spotless`ESC 0 2 [-Hayalim-]-ESC
Mechatronics 2 0 DIRILIS42
Team`MetaXa 0 2 The|AvenGers“#
RuthleS 0 0 redWord_S
Ölümsüzler 0 0 Andeternity`Alpha
A
2. Tur
21.00
– BAY – 0 2 Un^animity
#TurkishTitans 2 0 *DarkShadowS*
*Phobia`e-Sports 2 1 #CinayeT
[TR]Respect 0 2 AnadoluARSLANLARI
Real|e-Sports 2 0 35MaRJiNaLs
#r0h! 0 2 Press`ESC
AzC|e-Sports 0 2 |ExC|Exception|ESC
2xL`Power`|SOUTH| 2 0 |SS|Shellshock
22.00
SoulFLys|ESC 2 0 DarkPasseGeESPORT
Don`T|CRy 0 2 DaMaGe`e-Sports
BEYAZ|ATLILAR 0 2 SiyahSancak`eSports
AN|Alem-i`Nizam 2 1 `uniQue`ReborN
BLindGuardiaN|ESC 0 2 *CRONIC*
– BAY – 0 2 -JustWatch*
|Arka|Sokaklar# 1 2 Crown`ESC
BLoodyLife 0 2 BfTURK
B
2. Tur
21 Ekim
Cumartesi
20.00
Keyfi-Nizam|E-Sport 2 0 – BAY –
AzC|e-Sports`Blue 0 2 BaKimGeliyoR
15-TeMMuZ`e-Sport 0 2 `KIZILORDU`
1881-1938|MKA 2 0 `Ruling`e-Sports
|AsilTurk|`eSports 2 0 KECGEYA
Heavy-Damage`ESC 2 0 Hydra`ESC
ERISTEBONUS 1 2 CgmEsports
HieraPolis`e-Sports 2 0 BuSadeceBirOyunTR
21.00
Asil`TurkAskerleri 2 0 AsilKurT|e-Sports
– BAY – 0 2 |TheKAOS|
BizBize`e-Sports 2 0 KuLaFornia
<RAG> 0 2 #Black-ESC
conylesh 2 0 – BAY –
BOSS`Game`ESC 0 2 CORVUS`ESC
AnadoluARS/Akdemi 2 0 ImpossibLe|e-Sports
KeskinEkip 0 2 Death_Army
C
2. Tur
22.00
Zulatuber/e-sports 2 1 RealyTeam
Live4Death 0 2 Leaders|ESC
MAD|MEN`esc 0 2 Ops`e-Sports
– BAY – 0 2 SiyahSancakBeyleri
SD|StarDust`ESC 0 2 Team`Synergy
SpaceCats`ESC 2 0 SymData`E-Sport
MahalleninDelisi 0 2 WarnerBrosGaming
Team`ForeveR 2 0 Titakistan`e-Sports
23 Ekim
Pazartesi
20.00
Pyro`TM 2 1 SpaceCats`e-Sports
Taurus`e-Sports 0 2 Suskunlar|e-Sport
LordTitan`eSports 0 2 MVP|E-sport
NEFer`e-Sports 2 0 Woa`e-Sports
Noelia|ESC 0 2 Team`Anqara
SOY`e-Sports 2 0 TC_VatanSeverler_TC
UZMANLAR/eSport 2 0 ReelBoyS
WEUSKING 1 2 PegasuS`ESC
P
2. Tur
21.00
GPay`Ice-ESC 2 0 JOH|CcC|POH
[FeTiH]1453 2 0 ForCe`ESC
!Z|BIRAKANLAR 0 2 `BilekMeselesi
ROOSTERS 2 0 RoadSalvaTion
WorLdJudge`Sports 2 0 Raven`Clas!
Homme-Solitaire 2 0 1881|ATATURK-TEAM
RoA`e-Sports 0 2 -Sirinler-
BooS`TER`e-Sports 2 0 TheExorcist
22.00
CREW-eSports 2 0 MortalResisstance
LegendaryWAr 0 2 cCc|BOZKURT|cCc
Bullet_Proof 0 2 GTR`eSports
Reis|`ESC 0 2 ForeveR`e-Sports
TeamAuroraESC- 2 0 Vurkac`eSports`Blue
SonSipahi|e-Sports 0 2 [-Hayalim-]-ESC
Mechatronics 2 0 The|AvenGers“#
– BAY – 0 0 – BAY –
A
3. Tur
24 Ekim
Salı
20.00
Un^animity 0 2 #TurkishTitans
*Phobia`e-Sports 0 2 AnadoluARSLANLARI
Real|e-Sports 2 0 Press`ESC
|ExC|Exception|ESC 0 2 2xL`Power`|SOUTH|
SoulFLys|ESC 1 2 DaMaGe`e-Sports
SiyahSancak`eSports 2 0 AN|Alem-i`Nizam
*CRONIC* 2 0 -JustWatch*
Crown`ESC 2 0 BfTURK
B
3. Tur
21.00
Keyfi-Nizam|E-Sport 2 1 BaKimGeliyoR
`KIZILORDU` 2 1 1881-1938|MKA
|AsilTurk|`eSports 0 2 Heavy-Damage`ESC
CgmEsports 0 2 HieraPolis`e-Sports
Asil`TurkAskerleri 2 1 |TheKAOS|
BizBize`e-Sports 2 0 #Black-ESC
conylesh 0 2 CORVUS`ESC
AnadoluARS/Akdemi 2 0 Death_Army
C
3. Tur
22.00
Zulatuber/e-sports 0 2 Leaders|ESC
Ops`e-Sports 2 0 SiyahSancakBeyleri
Team`Synergy 2 0 SpaceCats`ESC
WarnerBrosGaming 1 2 Team`ForeveR
Pyro`TM 2 0 Suskunlar|e-Sport
MVP|E-sport 2 0 NEFer`e-Sports
Team`Anqara 2 0 SOY`e-Sports
UZMANLAR/eSport 0 2 PegasuS`ESC
P
3. Tur
25 Ekim
Çarşamba
20.00
GPay`Ice-ESC [FeTiH]1453
`BilekMeselesi ROOSTERS
WorLdJudge`Sports Homme-Solitaire
-Sirinler- BooS`TER`e-Sports
CREW-eSports cCc|BOZKURT|cCc
GTR`eSports ForeveR`e-Sports
TeamAuroraESC- [-Hayalim-]-ESC
Mechatronics 2 0 – BAY –
A
Çeyrek Final
21.00
#TurkishTitans AnadoluARSLANLARI
Real|e-Sports 2xL`Power`|SOUTH|
DaMaGe`e-Sports SiyahSancak`eSports
*CRONIC* Crown`ESC
B
Keyfi-Nizam|E-Sport `KIZILORDU`
Heavy-Damage`ESC HieraPolis`e-Sports
Asil`TurkAskerleri BizBize`e-Sports
CORVUS`ESC AnadoluARS/Akdemi
C
22.00
Leaders|ESC Ops`e-Sports
Team`Synergy Team`ForeveR
Pyro`TM MVP|E-sport
Team`Anqara PegasuS`ESC
P
Mechatronics
A
Yarı Final
26 Ekim
Perşembe
20.00
B
C
P
A
3. lük
21.30
B
C
P
A
FİNAL
B
C
P

 

 

A → Rekabet 1. grup
B → Rekabet 2. grup
C → Rekabet 3. grup
P → Profesyonel grubu
– BAY – → Doğrudan üst tura çıkan takımın rakibi (Odası kurulmaz BAY geçer.)

Author CaptainATX
Published
Categories Etkinlik
Views 4271

 MinumumTavsiye Edilen
CPUPentium 4 2.4 Ghz / Athlon XP 2500+Pentium 4 3.0 Ghz / Athlon XP 3000+
RAM2 GB4 GB
Grafik KartıGeForce 5730 / Radeon 9003 ve üstüGeForce 8800 GT, Radeon HD 5850 ve üstü
İşletim SistemiWindows 7 / 8 / 10Windows 7 / 8 / 10
Direct X Versiyonu9.09.0
×