ZulaTuber Programı Başlıyor! – ZULA OYUN İLK VE TEK TÜRK YAPIMI MMOFPS OYUNU

ZulaTuber Programı Başlıyor!

 

Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, Youtube’da da fırtına gibi esmeye devam ediyor. Her gün onlarca Zula videosunun yüklendiği Youtube’da kanalını daha da büyütmeye ve geliştirmeye ne dersin? ZulaTuber projesi ile hazırladığın videoların artık daha geniş kitlelere ulaştırabileceksin.  Program dahilinde kazanacağın Zula Altını ile yeni içerikler çıkartabilir ve hatta kazanacağın nakit para ödülü ile kendini geliştirebilirsin!

Detaylar şöyle,

  • 20.000 Abone ve üstü Youtuberlar bu programa katılabilir.
  •  ZulaTuber programına katılan Youtuberlar kanallarında başka bir FPS oyununun videosunu çekemez.
  • Aylık 250.000 video izlenmesinin üzerine çıkan her ZulaYoutuber Zula Altını ile ödüllendirilir. 1.000.000 izlenmeye ZulaTuber’ın ZulaAltını geliri aynı oranda artar.
  • Aylık 1.000.000 video izlenmesinin üzerine çıkan ZulaTuber maddi gelir ile desteklenir. İzlenme rakamlarının artması durumunda bu gelir artacaktır.
  • ZulaTuber projesinde yer alan Youtuberlar performanslarına ve devamlıklarına göre, Zula’nın yeni içeriklerini önceden görme ve yayınlayabilme hakkına sahip olacaktır.
  • ZulaTuber projesinde yer alan Youtuberlar yine performanslarına göre yeni çıkacak ürünleri deneme ve yayınlama hakkına sahip olacaktır.
  • ZulaTuber programına katılan Youtuberların her ayın 1’i ile 31 arasındaki videonun rakamları alınacaktır. Bu süre içerisinde yüklenen videoların rakamları her ayın 7’sinde sayılır.
  • 3 aylık süreçte tüm hedefleri tutturan ZulaTuber’a kendi kanalının logosuyla özel bir sprey hazırlanır.
  • Programa devam her kanal minimum 7 video, maksimum 22 (22’nin üzerinde çekilen videolar performansa dahil edilmez) video ile programa katılabilir.
  • Programa katılan her ZulaTuber Zula Davranış Kurallarına uymakla yükümlüdür.

Ben de bir ZulaTuber olmak istiyorum diyorsan hemen FORMU DOLDUR kanalını ön incelemeye alalım!

 

Başvurular 9 Temmuz’da başlıyor ve 16 Temmuz’da sona eriyor. Bu süre içerisinde bilgilerini gönderen ZulaTuber adaylarına 21 Temmuz’a kadar olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır.

 

 

 

 

Author CaptainATX
Published
Categories Etkinlik
Views 70578

 MinumumTavsiye Edilen
CPUPentium 4 2.4 Ghz / Athlon XP 2500+Pentium 4 3.0 Ghz / Athlon XP 3000+
RAM2 GB4 GB
Grafik KartıGeForce 5730 / Radeon 9003 ve üstüGeForce 8800 GT, Radeon HD 5850 ve üstü
İşletim SistemiWindows 7 / 8 / 10Windows 7 / 8 / 10
Direct X Versiyonu9.09.0
×