Zula Altın Nedir? Zula Altını Nasıl Alınır?

Zula Altın Nedir? Zula Altını Nasıl Alınır?

Diğer oyuncu ve arkadaşlarınla online olarak savaşabileceğin Zula’da birbirinden heyecanlı maceralar seni bekliyor. Nişan alma yeteneklerini, savaş taktiklerini ve reflekslerini sergilemek için en güçlü silah ve ekipmanlar gücüne güç katmaya hazır. Zula Altın satın al, oyundaki avantajlardan yararlan ve mücadeleyi bir üst seviyeye taşı! 

 

 

 

Zula Altın ne işe yarar?

Zula Altın ile aşağıdaki ayrıcalıklardan faydalanabilirsin:

  • Silah satın alma
  • Silah yükseltmesi
  • Silah özelleştirmesi
  • Bomba alma
  • Silah sürelerini uzatma
  • Karakter satın alma
  • Karakterlere özgü yeni ekipmanlar satın alma

Zula’nın oyun dinamiklerine ayak uydurmak için karakter gelişiminin önemini sakın unutma. Karakterini ne kadar geliştirirsen o kadar avantajlısın. Savaşırken diğer oyuncuların önüne geçmek için Zula Altını (ZA) ile karakterine yeni özellikler ekleyebilir veya istersen yeni karakterleri oyuna dahil edebilirsin. Sen de hemen şimdi Zula Altın alabilir; gerçekçi haritalarda gerçek mücadelenin keyfini çıkarabilirsin!

 

Zula Altın Nasıl Kazanılır?

 Ücretsiz bir MMOFPS oyunu olan Zula’da ne kadar çok altının varsa savaş meydanında o kadar çok avantajın var. Tam da bu nedenle Zula Altınların nasıl elde edileceği konusu, herkes tarafından merak ediliyor. Sen de Zula Altını nasıl kazanılır diye merak ediyorsan farklı satın alma yöntemleriyle ayrıcalıklardan yararlanabilirsin.

 

Zula Altını Nasıl Yüklenir?

 Savaş arenasında boy gösterirken rakiplerine fark atmak istiyorsan Zula Altını yükle ve birbirinden avantajlı özelliklere sahip ol. İşte Zula Altın yüklemek için adım adım yapman gerekenler:

     1. Zula genel arayüzünün üstünde yer alan Altın/E-pin bölümüne tıkla:

zula-altin1

     2. Avantajlı Zula Altını paketleri arasından ihtiyacına en uygun olanını seç.

zula-altin

     3. Paket seçiminin ardından farklı ödeme yöntemleri arasından sana en uygun olanını seç. Zula Altını almak için Kredi Kartı, ININAL Kart, Papara, Paycell, TOSLA ve operatörlerin “faturama yansıt” yöntemlerini kullanabilirsin. Ödeme yöntemleri arasında komisyonsuz ve bonus altın veren seçenekleri gözden geçirmeyi unutma.

zula-altin

     4. Zula Altını hangi yöntemle alacağına karar verdiysen sıra ödeme aşamasında. Ödeme ekranında istenen bilgiler seçtiğin yönteme göre değişebiliyor.

zula-altin

     5. Zula Altını yüklerken sona yaklaştığında onay süreci başlıyor. Ödeme yöntemin doğrulandığında satın aldığın Zula Altınını hesabına yükleyebilmek için sana verilen E-pin kodunu kullanman gerekiyor.

     6. E-pin nedir diye merak ediyorsan Elektronik Pin’in kısaltılmış hali olan bu kod internet üzerinden ürün satın alınabilmesi için geliştirilmiş özel bir şifreleme yöntemini temsil ediyor. Satın aldığın kodu E-pin Yükle alanına girerek Zula Altınlarını hesabına tanımlayabilirsin.

zula-epin

 

Zula Parası Nedir? Nasıl Kazanılır?

Zula’yı oynarken ihtiyacın olan özelliklere sahip olmak için yalnızca Zula Altınına ihtiyacın yok; Zula Parasını (ZP) da kullanabilirsin.

Zula parası (ZP) kazanmanın yolu rakiplerini öldürmekten geçiyor. Oyunda gösterdiğin yüksek performans Zula Parası olarak sana geri dönüyor. Olabildiğince fazla maç kazanarak ve skorunu artırarak paralarını biriktirebilirsin. Zula Altını kullanılarak açılan kasalardan da Zula Parası kazanmak mümkün. Üstelik harcadıkça kazan özelliği sayesinde Zula Altını harcadıkça ZP elde edebilirsin.

Oynadıkça gelişen yeteneklerin seni ilk 3’e sokuyorsa şanslısın. Çünkü Zula Parası kazanmanın en etkili yollarından biri de oyunlarda en üst sıraları zorlamaktan geçiyor. Zula oyun modları ve haritaları arasından sana en uygun olanda ustalaşarak para kazanma sürecini kısaltabilirsin. Zula’da sürekli aktif ol ve materyal, XP ve ZP bonuslarını kaçırma!

Peki Zula Parası ne işe yarıyor? Zula’daki silah ve ekstraların tümü ZP’li! Silah yükseltmesi ile menzil, hasar, tepme ve atış hızı gibi birçok özelliği geliştirerek rakiplerini yere ser!