FIRTINA HAFTASI BAŞLADI

FIRTINA HAFTASI BAŞLADI

Fırtına Haftası’nda bol ödül yağmuruna hazır ol! 4-9 Haziran tarihleri arasında birçok etkinlik, kampanya Zula’da seni bekliyor. Fırtına Haftası’nda; yeni bol ZP’li ZA’lı bol Materyalli Kasalar, ZP’li AKS, her güne özel Özel Görev Kartları, maç sonu Materyal ve XP artışları ve çok daha fazlası seni bekliyor. Detayların hepsi aşağıda!

 

 

 

FIRTINA HAFTASI’NA ÖZEL KASALAR MARKET’TE!

 

 

Envanterini daha da güçlendirebileceğin, bol ZP’li ZA’lı, bol materyalli kasalar seni bekliyor! 

 

FIRTINA HAFTASI’NA ÖZEL ZP’Lİ AKS KARŞINIZDA!

 

 

Fırtına Haftası’nda ZP'li AKS seni bekliyor, SINIRSIZ MPT-76, Karambit ve Hızlı Canlanma %50’yi kazanma şansını kaçırma!

 

MAÇ SONU ÖDÜLLERİ!

 

 

4-9 Haziran Fırtına Haftası boyunca Maç Sonu Materyaller 2 kat, XP ise 2 kat kazandırıyor! Daha çok maç tamamla, daha çok kazan!

 

BOL ÖDÜLLÜ ÖZEL GÖREV KARTLARI – HEM DE HER GÜN

 

Zula oynarken Özel Görev Kartlarını tamamla, bolca ödül kazan. Özel Görev Kartını görüntülemek için Hızlı Lobi'ye göz atmayı sakın unutma!

 

Bu sefer 3 veya 4 günlük yerine her güne özel Görev Kartı seni bekliyor, Materyal Ödülleri, Kasalar ve daha fazlası seni bekliyor.

 

HER GÜN YENİ FIRSATLAR

Fetih Haftası’na özel birbirinden farklı fırsatlar, indirimler ve içerikler yine seninle olacak. Sosyal Medya hesaplarımızı ve oyun içerisindeki duyurularımızı kaçırma! Unutma fırsatlar kısa süreli olacak 😊

 

İyi Oyunlar