RAMPAGE İLE RAMAZANIN KRALLARI TURNUVALARI BAŞLIYOR!

RAMPAGE İLE RAMAZANIN KRALLARI TURNUVALARI BAŞLIYOR!

Zula’cı, inanılmaz ödüller kazanacağın, ekipmanlarını iyileştirip daha da güzel skorlar alacağın turnuvalara hazır mısın?

Oyuncuların gözde markası Rampage ile Ramazan’ın Kralları Ödülllü Turnuvaları ile birlikte, her hafta ödüllü turnuvalar ve Ramazan sonunda da Büyük Final'e hazır mısın?

Hadi detayları beraber inceleyelim.

 

 

 

Ramazan boyunca, her gün düzenlenen İftar’ın Kralları ve Sahur’un Kralları turnuvalarına katılan oyuncular, ayrıca her Pazartesi gerçekleşecek olan Rampage Haftanın Kralı turnuvalarına katılmaya hak kazanacaklar.

Örnek:

12-18 Nisan arasında gerçekleşen İftar’ın Kralları ve Sahur’un Kralları turnuvalarına katılıp, turnuva özelindeki sıralamaya girip gücünü göstermen ve ödül kazanan oyuncular arasına girmen.

19 Nisan’da gerçekleşecek Rampage Haftanın Kralı turnuvasına katılman için gerekli biletin bizler tarafından yüklenecek.

Rampage Haftanın Kralı turnuvasında sıralamaya girersen oyun içi ödüller, ilk 5’e girersen ise ayrıca Rampage marka ürünler kazanacaksın.

 

Rampage Haftanın Kralı turnuva ödülleri

  • Rampage KB-R211 PRIME Rainbow Aydınlatmalı Kristal Blue Switch Mekanik Gaming Oyuncu Klavyesi
  • Rampage X-RANGER Siyah 7.1 Surround Sound System RGB Ledli Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
  • Rampage SMX-R66 ROCKET Ultra Hafif Siyah RGB Ledli 12000dpi Gaming Oyuncu Mouse  
  • Rampage RM-K44 ZENGIBAR Siyah 7.1 Surround RGB Işık Efekti Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
  • Rampage SMX-G38 CLAW Usb 8 Makro Tuşlu 7200dpi RGB Ledli Gaming Oyuncu Mouse

Ramazan boyunca her gün İftar’ın kralları ve Sahur’un Kralları olmakla beraber, o hafta içinde yapılan turnuvalara girdiğinde hak kazanacaksın.

  • 12-18 Nisan haftası İftar’ın Kralları ve Sahur’un Kralları turnuvalarına katılıp, ödül kazananlar için düzenlenecek Rampage marka ödüllerin kazanılacağı “Rampage Haftanın Kralı” 19 Nisan Akşam 20:00da
  • 19-25 Nisan haftası İftar’ın Kralları ve Sahur’un Kralları turnuvalarına katılıp, ödül kazananlar için düzenlenecek Rampage marka ödüllerin kazanılacağı “Rampage Haftanın Kralı” 26 Nisan Akşam 20:00da
  • 26 Nisan-2 Mayıs haftası İftar’ın Kralları ve Sahur’un Kralları turnuvalarına katılıp, ödül kazananlar için düzenlenecek Rampage marka ödüllerin kazanılacağı “Rampage Haftanın Kralı” 3 Mayıs Akşam 20:00da
  • 3-9 Mayıs haftası İftar’ın Kralları ve Sahur’un Kralları turnuvalarına katılıp, ödül kazananların da dahil edileceği “Rampage Ramazan’ın Kralı” 10 Mayıs Akşam 20:00da

gerçekleşecek.