ZULACILAR 4 EKİM'DE TÜYGENERAL TERFİSİ ALACAK!

ZULACILAR 4 EKİM'DE TÜYGENERAL TERFİSİ ALACAK!
Hazırlan Zulacı! 4 Ekim Hayvanları Koruma gününde Zula'ya gelen herkes Tüygeneral terfisi alıyor! 
 
 

 
 
 
 
 

1931 yılında toplanan Dünya Hayvan Hakları Federasyonu'nun kararıyla Floransa’da dünya üzerinde yok olma tehdidi altında bulunan hayvan türlerine dikkat çekmek üzere ilan edilen 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü'nde Zula olarak biz de hayvan dostlarımıza destek olmak istedik. 
 
İyi bir oyuncu olduğun kadar hayvanları koruyan, ilgiyle ve şefkatle yaklaşan oyuncularımızla çok önemli bir operasyon başlatıyoruz. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü'nde seni ve tüm Zulacıları Tüygeneral ilan ediyoruz! 4 Ekim günü oynadığın her 1 dakika sokak hayvanlarına 1 gram mama olarak geri dönüyor. Desteğinle ve bileğinin hakkıyla bu büyük projede milyonlarca gram mama hediye etmek ve sana da sürpriz hediyeler kazandırmak istiyoruz. 
 

Tüygeneraller operasyonumuzda toplanan milyonlarca gram mamayı Toplum Gönüllüleri Vakfı'nın Toplum Gönüllüleri bizim için dağıtacak! Ülkemizin en büyük toplumsal vakıflarından Toplum Gönüllüleri Vakfı hakkında bilgi almak ve sen de Toplum Gönüllüsü olmak istiyorsan www.tog.org.tr adresinden bilgi alabilirsin. 
 

Bu büyük operasyonun mamalarını hediye eden PawPaw Mama'ya da teşekkür ederiz! Yüzlerce çeşit ürünüyle mutluluk veren mama platformu PawPaw Mama'yı www.pawpaw.com.tr adresinden ziyaret edebilirsin.
Unutma! Sen yoksan bir Tüygeneral ve yüzlerce gram mama eksiğiz.