BATTLE ROYALE GÜNLÜKLERİ

Battle Royale Günlükleri

 

Adanın hakimi olma yolunda yeni güncellemeler Zula Battle Royale'de!


Zula Battle Royale modu Açık Beta sürecinde sizden gelen yorumların ışığında gelişmeye devam ediyor. Açık Beta’da Zula Battle Royale’e yeni eklenen özellikler şöyle;

32Bit’ler Artık Zula Battle Royale’de
Açık Beta’nın başında söz verdiğimiz gibi 32 bit işletim sistemini kullanan oyuncularımız için gerekli geliştirmeyi yaptık. Artık 32 bit işletim sistemine sahip oyuncularımızı Zula Battle Royale’e bekliyoruz.

Rekabet Rütbeleri
Rekabetten alışık olduğunuz Rütbe sistemi şimdi Zula Battle Royale’de. Artık Zula Battle Royale’de kazanmak da kaybetmek de çok önemli. Maçlarını kazan Zula Battle Royale’de efsane ol!

Düşük Ayar Konfigrasyonu
Zula Battle Royale'i artık çok daha düşük ayarlarda ve çok daha akıcı oynayabileceksin! En düşük grafik ayarını seçerek oyuna devam edebilirsin!

Zula Battle Royale’de Herkes Kazanıyor!
Zula Battle Royale'de son 32'ye kalan tüm oyuncular maç sonu ödülü kazanıyor. Ayrıca ilk üçe giren oyuncular özel ödüllerin sahibi oluyor!

Paraşütünü Hazırla İniş Ekipmanların Bizden!
Yere indiğin anda çantanda seni 2 adet Seviye 1 Tamir Kiti, 2 adet Ağrı Kesici ve 1 adet Sağlık Çantası ile karşılıyoruz! Oyunun başında seni daha fazla koruyabilmek için Avcı Zırhı ile oyuna başlatıyoruz!

Şimdi yeni güncellemeleriyle Zula Battle Royale'i keşfet! Zula Battle Royale ile ilgili de düşüncelerini bize yazmayı unutma!