EFSANEVİ MÜCADELE SEZONU BAŞLIYOR!

EFSANEVİ MÜCADELE SEZONU BAŞLIYOR!
 
Tarihteki tüm kahramanlar, ilk önce hayal ettiler ve hayallerini gerçekleştirmek için var güçleriyle savaştılar. Her kahramanın bir efsanesi olması bu yüzdendir. Bu sezonun kahramanı sensin ve bu sezon senin efsanen başlayacak!

Zula Efsanevi Mücadele Sezonu’nda, süper ligin eşsiz rekabetini iliklerine kadar hissedecek, Battle Royale’e girip hayatta kalmak için gücünün sonuna kadar mücadele edeceksin. Yeni sezona özel hazırlanmış yepyeni sandıklara, paketlere, hediyelere, destelere ve hava takviyelerine sahip olmak için rakiplerine acımayacak, efsane olacaksın!

Efsanevi Mücadele Sezonunda Seni Neler Bekliyor?

Bu sezon yükseltmek istediğiniz tüm silahlar +6 olacak! 7.500, 12.500 ve 15.000'lik materyal paketleri sadece Efsanevi Mücadele sezonunda olacak!

Zula Battle Royale'de istediğin silahı bulamadın mı? En sevdiğin silahlarının hava takviyeleri Efsanevi Mücadele sezonunda seni bekliyor!

Kar-98'ini full Zehir serisi ile donatmaya ne dersin? Zula Pass'i tamamla Full Zehir Serisi Kar-98 Vendetta susturucusu ile birlilkte çantanda!

Zula Battle Royale'de yaralandın mı? Senin için Zula Pass'e bol bol Tamir Kiti ekledik! Tamir Kitiyle yaralarını saracak ve mücadeleye kaldığın yerden devam edeceksin.

Zula Battle Royale özel Ekstra Çanta Alanı sayesinde, Tuzak Bombası ve MK3 Fırlatıcı ile mücadeleye sağlam başlayacaksın ayrıca Zula Battle Royale'de ihtiyacın olan her şey Battle Royale sandıklarında seni bekliyor! Battle Royale sandıklarındaki eşsiz envanterlerle mücadelenin keyfini doruklarda yaşayacaksın.

Efsanevi Mücadele Sezonuna senin için bol bol Kasa ve Deste eklemeyi de unutmadık! Kasa ve destelerden çıkan eşyaları envanterine kat, efsane olmaya giden yolda rakiplerinin önüne geç!

Peki Efsane silahlarının serisini fullemeye hazır mısın? AWP Yıldırım ve Fateh Yıldırım Serisi, FNFAL Kabul Serisi, Desert Eagle Grafitti Serisi ve L115A3 Mekatronik Serisi Efsanevi Mücadele Sezonu’nda seni bekliyor!

Hadi, sen de mücadeleye katıl! Oyna, kazan, efsane ol!