EVDE KAL EVDE KAZAN

evde kal, evde kazan, zula, zula oyun, mmofps, seviye atlama, levelup, ödül


.
Paycell TDM turnuvası ile Evde Kal Evde Kazan
 

PAYCELL TDM TURNUVASI

Haftalık Takım Ölüm Maçı turnuvaları ile şampiyonluğa evinde ulaş! PAYCELL sponsorluğunda haftalık 7.500 TL ve toplamda 30.000 TL Paycell Bakiyesi, milyonlarca Zula Altını ve oyun içi eşya bu turnuvalarda seni bekliyor! Hemen takımını topla, ödül havuzuna ortak ol!

TURNUVAYA KATILMAK İÇİN HEMEN BAŞVUR>>

eti maximus rekabet odulleri
 

ETİ MAXIMUS REKABET ÖDÜLLERİ

Rekabetin enerjisi Eti ile yükleniyor! Rekabete ara vermeden devam et, günün, haftanın ve ayın en çok rekabet maçı kazanan oyuncusu ol! Ayın en çok rekabet galibiyetine ulaşan ilk 7 oyuncuya ödüllerini Eti dağıtıyor. En çok galibiyeti alan oyuncu, monitör, klavye, mouse, kulaklıktan oluşan oyuncu seti, yüz binlerce Zula Altını değerinde oyun içi eşya, 2, 3, 4, 5, 6 ve 7. sıraları alan oyuncular ise klavye, mouse, kulaklıktan oluşan oyuncu seti ve yüz binlerce Zula Altını değerinde oyun içi eşya kazanıyor! Haftanın ve günün en çok rekabet maçı kazanan oyuncusu ol, binlerce Zula Altını değerinde kasa ve desteleri evinde kazan!

Zula all star etkinligi
 

ZULA ALL-STAR ETKİNLİĞİ

Zula Süper Lig'in tüm oyuncuları ve kadın oyuncular bu yayında kozlarını paylaşıyor! En sevdiğin esporcular, kadın Zula oyuncuları bu yayında mücadele veriyor, kankaların mücadelesinde 2 oyuncu Realme 6 Akıllı Telefon, Sıkıysa Vur (No Scope) turnuvasında rakiplerini eleyip şampiyon olan oyuncu MSI GK 50 Oyuncu Klavyesi, Kadınlar Turnuvası MVP'si MSI GH30 Oyuncu Kulaklığı ve MSI GM11 Oyuncu Mouse'u kazanıyor! 2.000.000 Zula Altını ödül havuzuna sahip Kadınlar Turnuvası All Star yayını kapsamında sizi bekliyor!

zula haritanin krallari etkinligi
 

HARİTA KRALLARI ETKİNLİĞİ

Harita Kralı ol, tahtını evine taşı, ödüller senin olsun! 23 haritada 23 kral, MSI DS502 Mikrofonlu Gaming Kulaklık, MSI Interceptor DS B1 Mouse, yüzbinlerce Zula Altını ve Zula Parası, efsanevi deste ve silahların sahibi oluyor! Evde kal, kaldıkça kazan, haritanın kralı sen ol!

.
evde kal, evde kazan, zula, zula oyun, mmofps, seviye atlama, levelup, ödül, takvim
.

VE DAHA ONLARCA ETKİNLİK İÇİN BİZİ TAKİP EDİN...