Güncelleme Notları - 18 Ağustos

Bu güncellemede yeni nişangah özelleştirme ayarları, sniper’da mermi sekme oranının artırılması ve lag / ışınlanma sorunu için fix’i için çalışmalarımızı ele aldık.

 

  • Nişangah özelleştirmesi;

Üç farklı nişangah seçebilir, bunları ayrı ayrı özelleştirilebilir, Nişangah kodunu kaybetmemek için kopyalayıp saklayabilir veya arkadaşlarınla nişangahını paylaşabilirsin.

Klasik nişangah:
Klasik nişangahı seçtikten sonra aşağıdaki kısımdan davranış, orta nokta, dış çizgi, renk gibi özelleştirmelerini yapabilirsin.

Modern nişangah: 
Modern nişangahı seçtikten sonra aşağıdaki kısımdan sabitliği, tepkisi, rengi ve aradaki boşluk mesafesini özelleştirebilirsin.

Nokta nişangah: 
Nokta nişangahın tepkisini, rengini ve genişliğini kendi oyun tarzına göre özelleştirebilir ve kullanmaya başlayabilirsin.

Nişangah kodu ve arkadaşlarınla paylaşabilme:
Nişangahını özelleştirdikten sonra aşağıda bulunan ‘Nişangah Kodu’ kısmında bulunan kodu ‘Kopyala’ butonuna tıklayarak arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Arkadaşının gönderdiği kodu nasıl kullanabilirsin?
Kodu kopyaladıktan sonra ‘Yapıştır’ butonuna tıklayarak arkadaşının özelleştirmiş olduğu nişangahı kullanmaya başlayabilirsin.

 

  • Sniper silahlarında mermi sekme oranının artırılması;

Zıplayarak sniper ile düşmanını öldürmek öncesinde daha kolaydı. Bunu biraz daha zorlaştırmak ve oyunu daha da dengeli hale getirmek adına silahın sekme oranını artırdık..

 

  • Lag / ışınlanma sorunu çözüldü;

Maç içerisinde internetinizin gittiği anda sistem oyuncunun internetinin gittiğini anlık olarak algılayıp, ekrana bir bildirim verecek. 
Maçlarda 10 saniye boyunca internet gelmezse oyuncu maçtan uzaklaştırılacak. Battle Royale maçında bu durum olusması durumunda, oyuncunun maçtan uzaklaştırılması 20 saniye olarak ayarlandı. 
Bu geliştirmeyle birlikte ışınlanma hilesi yapan oyuncuları engelleyerek sizin için daha keyifli bir maç sunmak için çalışmamızı yaptık.

Keyifli oyunlar!