Hızlı Lobi Sistemi: Ödüllü Ölüm Maçı Karşınızda!

Hızlı Lobi Sistemi: Ödüllü Ölüm Maçı Karşınızda!
Zula ekibi olarak, senin ve ekibinin için Ölüm Maçları’ndan da ödül kazanacağın, ekibin ile en hızlı şekilde maça başlayacağın yeni sistemimiz, Hızlı Lobi Ölüm Maçı artık seninle!
Ödüllü Ölüm Maçına nasıl ulaşırsın?


Oyun bağlandıktan sonra önüne çıkan oyun modlarından, üst tarafta bulunan Hızlı Lobi Kısayolları altından Ölüm Maçı seçilirSol tarafta bulunan Ölüm Maçı’na tıkladığından emin olduktan sonra, ortada hızlı Harita seçimini yaparsın. Şu anda Hızlı Lobi Ölüm Maçlarında üç harita ile oynayabilirsin, bunlar:
  • Gemi Haritası
  • Çukur Haritası
  • Nemrut Haritası
Hızlı Ölüm Maçına ekibimle katılabilir miyim?


Hızlı Lobi Ölüm Maçı’na ister tek başına, isterse de ekibinle beraber katılabilirsin.
Ekibinle beraber katılmak için, oyun modu ve harita seçimlerini yaptıktan sonra, menünün sağ üst tarafındaki “Davet” tuşu ile ekibini kurup, rakiplerine meydan okuyabilirsin. Unutma, bu bir ekip oyunu!

Peki ya Ödüller?

Evet en çok merak ettiğin sorunun cevabına geldik! Bu modda gösterilen toplu ve bireysel performanslar kazanacağınız ödülleri belirlemenizde çok önemli. Hızlı Lobi Ölüm Maçında bitirdiğiniz sıralama ve performans ne kadar iyi ise o kadar iyi ödüller senin! Kazanabileceğin ödüller:
  1. Fatih Kasası
  2. Padişah Kasası
  3. Destansı Kasım Kasası
  4. Efsanevi Kasım Kasası
  5. Vezir Kasası
  6. Platin Deste
  7. Kasım Kasası
Ödüller maç tamamlanır tamamlanmaz kazanılır.
Şimdiden bol şans, buna ihtiyacın olacak
İyi Oyunlar!

Yeni oyun modumuz ile ilgili yorumların bizler için çok önemli. Yorumlarını bizlerle aşağıdaki sosyal medya kanallarından paylaşmanı bekliyoruz!