LITTLE CAESARS ZULA GAMER MENÜ FUTBOL SEZONUNDA DA SENİNLE!

LITTLE CAESARS ZULA GAMER MENÜ FUTBOL SEZONUNDA DA SENİNLE!

Acıktıysan şanslısın! Hemen Little Caesars’tan bir Zula Gamer Menü al, 50.000’e kadar Zula Altını kazanma şansı yakala!

Kampanyadan nasıl faydalanırım?

Zula Gamer Menü ile Zula Altınları kapmak karnını doyurmak kadar kolay:

Kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle Little Caesars-Zula Gamer Menüsü satın al, cep telefonuna SMS yolu ile gelen kodu http://hesap.zulaoyun.com/profil/little-caesars-zula-gamer-menu-kampanyasi  adresine gir.

Bundan sonra tek yapman gereken Zula hesabına girip Little Caesars Kasası’nı açmak!

Herkese afiyet olsun!

Kampanya Koşulları

 • Zula’dan ZA kazanmak isteyen kişilere, kampanya boyunca Little Caesars’tan seçeceği bir Orta Boy Klasik Pizza ve 1 lt.Pepsi 27,90 TL olacaktır! Klasik pizza seçeneklerinde geçerlidir.  Nefis Kenar ayrıca ücretlendirilir.

 • Kampanya katılımı ile kazanılacak kod sipariş teslim edildikten 60 dakika sonra gönderilecektir.
 • Little Caesars-Zula Gamer Menü Kampanyası 01 Ocak– 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Little Caesars şubelerinde web ve mobil uygulama siparişlerinde geçerli olacaktır.

 • Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar Little Caesars web sitesinden veya mobil uygulama üzerinden verdikleri sipariş teslim edildikten sonra SMS yolu ile verilecek 6 haneli kodu http://hesap.zulaoyun.com/profil/little-caesars-zula-gamer-menu-kampanyasi  internet sitesinde yer alan kod giriş alanında kullanmalıdır. Kullanıcılar kod girişini başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra Zula oyununa giriş yapabilir ve sonrasında oyun içi çantasında yer alan Little Caesars Kasası'nı kullanbilirler.

 • Kampanya hediyesi, içerisinden farklı miktarlarda ZA çıkabilecek özel Little Caesars Kasaları’dır. Little Caesars Kasalarından 7.500 ZA ile 50.000 ZA arasında hediye kazanılabilir.

 • Promosyon kodu kampanya sonuna kadar geçerlidir. Geçerlilik tarihine kadar kullanılmamış olan kodlar geçersiz hale gelecektir. Little Caesars Zula-Gamer Menüsünden alınan şifrelerin her biri ile yalnızca tek bir kampanyadan faydalanabilirsiniz, şifreler ilk kullanımınızda sadece katıldığınız kampanyaya ait fayda için geçerlidir. Ürün ve hizmet iptal ve iadelerinde, kullanılmış şifreler iade edilmez.

 • Zula Gamer Menü satın alımı ile menüyü satın alan kişilere iletilecek kod SMS yoluyla iletileceğinden iletişim tercihlerinden SMS yoluyla iletişim kurulabilir seçeneği açık olduğundan emin olunmalıdır.

 • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Kampanya Little Caesars müşterilerine yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır. Böyle bir durumun fark edilmesi halinde hediyelerin iptali gerçekleştirilebilir.

 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

 • Şifre ekranında veya oyun içinde yaşanacak teknik aksaklıklardan Little Caesars sorumlu değildir, sorumluluk Lokum Oyun Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. firmasına aittir.

 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Little Caesars ve Zula’da saklıdır.

 • Little Caesars gönderim alanları sınırlıdır. Şubenin minimum sipariş miktarı kuralı uygulanır.