MenaPay Zula'da!

MenaPay Zula'da!
 
Orta Doğu ve Afrika bölgesinin ilk Blockchain tabanlı mobil ödeme yöntemi MenaPay ile Zula Altını almak çok kolay ve hızlı!
 
MenaPay kullanarak sadece QR kod ile Zula Altını alabilirsin.
 
MenaPay ile adım adım Zula Altını alma rehberi aşağıda!
 
 

1.    MenaPay uygulamasını Google Play, Apple Store veya Huawei AppGallery’den indirin.

2.    Uygulamayı açın ve kayıt olmak için telefon numaranızı girin. Telefon numaranızın onaylanması için telefonunuza SMS ile bir kod gelecektir. Bu kodu MenaPay uygulamasında kod gönderildiğinde karşınıza çıkan “kodu girin” bölümüne yazın.


3.    Telefon numaranız onaylandıktan sonra uygulamaya giriş yapabilmeniz için bir şifre belirlemeniz gerekecek.

4.    Belirlediğiniz şifre ile MenaPay uygulamasına girdikten sonra karşınıza size özel üretilmiş 12 tane “Hesap Kurtarma Kelimeleri” çıkacak. Lütfen sadece size özel olan bu hesap kurtarma kelimelerinizi bir kağıda not edin veya “e-posta gönder” seçeneğini kullanarak kendinize e-posta gönderin. Çünkü bu kelimeler, hesabınızın şifresini unutursanız şifrenizi sıfırlamanız için gerekecektir. Eğer Hesap Kurtarma Kelimeleri’nizi unutursanız veya bulamazsanız hesabınıza bir daha erişiminiz olmayacaktır.

5.    Ve işte MenaPay uygulamasına giriş yaptınız!

   
6.    Hesabınıza para yüklemek için MenaPay uygulamasında “MenaCash Al” bölümünde karşınıza çıkan kredi/banka kartı, İninal kart, banka transferi veya bayi seçeneklerinden birini kullanarak hesabınıza para yükleyebilirsiniz. İşte Zula Altını satın almak için artık hazırsınız!


7.    Hesabınıza “MenaCash Al” bölümünden para yükledikten sonra anasayfaya tekrar gelin. Zula’nın web sitesinden de almak istediğiniz Zula Altın paketini seçin ve ödeme yöntemlerinden MenaPay’i seçin. 

8.    Karşınıza QR Kod çıkacak. Bu QR Kodu MenaPay uygulamasında anasayfada yer alan “TARA” butonuna tıkladıktan sonra telefonu ekranı okuyacak şekilde tutarak taratın 


9.    Hepsi bu kadar! Ödemen birkaç saniyede başarıyla gerçekleştirildi!