PAYCELL ZULA ALTINI DAĞITIYOR!

PAYCELL ZULA ALTINI DAĞITIYOR!
PAYCELL İNDİR, SANAL KART OLUŞTUR EN AZ 2000 ZULA ALTIN KAZAN!

iOS veya Android kullanıyorsan şanslısın! Hemen şimdi Paycell’i ücretsiz olarak indir, kayıt ol, sanal kart oluştur ve en az 2000 Zula Altın anında kazan!

PAYCELL UYGULAMA NEDİR?
Paycell Uygulama, sanal kart oluşturabildiğin ücretsiz bir uygulamadır.

KAMPANYADAN NASIL FAYDALANIRIM?
Kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle telefonuna Paycell’in mobil uygulamasını ÜCRETSİZ olarak indirmelisin. Hadi, adım adım birlikte uygulamayı indirelim:

Eğer iOS kullanıyorsan App Store’a, Android kullanıyorsan Google Play Store’a gir, arama bölümüne PAYCELL yazarak uygulamayı indir.Uygulamayı indirdiysen şimdi tıkla ve üç adımlık bilgilendirmeyi oku. Üçüncü adımın sonunda karşına ‘’Hemen Kullanmaya Başla’’ butonu çıkacak, tıkla!Butona tıkladıktan sonra uygulama senden cep telefon numaranı isteyecek, başında sıfır olmadan numaranı yaz ve ‘’Devam’’ butonuna tıkla.Şimdi az önce numarasını girdiğin cep telefonuna dört haneli bir DOĞRULAMA ŞİFRESİ, SMS olarak gelecek. Bu kodu uygulamaya gir.Şimdi rakamlardan oluşan dört haneli bir şifre belirle ve sonraki ekranda belirlediğin şifreyi bir kez daha gir.Sırada e-posta adresin var. Kullandığın e-posta adresini gir ve sonraki ekranda aynı e-posta adresini tekrar gir. Aşağıdaki kutucukları da onayladıktan sonra en az 2000 Zula Altın almaya çok yakınsın!Şimdi hesabına giriş yaptın, ekranda gördüğün ‘’PAYCELL KART’’ butonuna tıkla.‘’SANAL KART OLUŞTUR’’ butonuna tıkla.Şu an SANAL KART OLUŞTURMA ekranındasın, tek yapman gereken adını soyadını ve T.C. kimlik numaranı girmek. Adını ve soyadını girerken Türkçe karakterleri kullanamayacağını unutma. Örneğin: Ayşe Çörek isimli birisi adını ‘’ayse corek’’ olarak girmelidir.
‘’Kart Saklama Sözleşmesi’ni okudum ve kabul ediyorum.’’ butonunu da onayladıktan sonra ‘’KAYDET’’ butonuna bas.SANAL PAYCELL KART’IN KULLANIMA HAZIR! Şu anda ekranda sana özel Paycell Sanal Kart’ını görüyorsun. Kart numarasının son dört hanesini bir kağıda yaz. Şimdi 2255’e ZULA yazıp az önce not ettiğin kartının son dört hanesini de yazarak gönder. Eğer Turkcell abonesi değilsen, 2255 yerine 05327522255’ e SMS göndermelisin.Şimdi sana bir SMS gelecek. Bu SMS’te yer alan EPİN ile içinde ZA bulunan PAYCELL KASASI’nı alacaksın.

Şimdi hesap.zulaoyun.com adresine git ve hesabına giriş yap. ‘’Paycell Kodu Gir’’ butonuna tıkla ve bir önceki adımda gelen SMS’teki EPİN’i buraya gir. ‘’YÜKLE’’ butonuna bastıktan sonra hediyen otomatik olarak hesabına yüklenecek! Oyuna gir Paycell Kasası’nı aç! 2.000 ZA, 5.000 ZA veya 20.000 ZA kazan! Güzel günlerde kullan!


Bu kampanyamız sona ermiştir, yoğun ilginize teşekkür ederiz!