Vodafone Freezone ile Zula keyfini doruklarda yaşa!

Vodafone Freezone ile Zula keyfini doruklarda yaşa!
Vodafone Freezone Türkiye’deki ilk Oyun Tarifesiyle kullanıcılarına oyunlara sınırsız akma olanağı sağlıyor!

Freezone Oyun Tarifesiyle ayda sadece 59 TL karşılığında her yöne 12 GB ve 12 GB Youtube, Facebook, Twitter, Instagram, Spotify gibi uygulamalarında kullanabileceğin internet paketinin yanı sıra internetinden yemeyen Zula Mobile, Discord ve Twitch kullanımıyla oyunlara akacaksın!

Freezone Gamer Paketi ile internetinden yemeyen Youtube, Twitch ve discord kullanım hakkının yanı sıra Zula Mobile’ı da internetinden yemeden oynayacaksın. Üstelik tüm bunlara ayda sadece 25 TL ödeyerek sahip olacaksın.

Freezone Oyun tarifesindeki veya Gamer Paketli herkes, her ay Vodafone Yanımda uygulaması içerisindeki Fırsatlar Dünyasından aldıkları kod ile hesap.zulaoyun.com daki Freezone sayfasına girererek Vodafone Freezone Kasası kazanabilir. Vodafone Freezone kasası; 5 adet Gümüş susturucu garantili deste, 5 adet içerisinde Vandetta B garantili deste, 1.500, 2.500, 5.000, 10.000 veya 25.000 Zula Altını içerir!

Hadi hemen Vodafone Freezone Gaming tarifeye geç ya da tarifene ek Freezone Gamer paketini al, Zula keyfini hem mobilde hem de PC’de doruklarda yaşa!