Heyecanla beklenen an geldi!
Zula Battle Royale Açık Beta'da oyuncularını bekliyor!
Adanın fatihi olmak için bilete gerek duymadan paraşütünü aç, rakiplerini hakla ve adada kalan son kişi olarak galibiyete ulaş!

Zula Battle Royale
Heyecanla beklenen an geldi!
Zula Battle Royale Açık Beta'da oyuncularını bekliyor!
Adanın fatihi olmak için bilete gerek duymadan paraşütünü aç, rakiplerini hakla ve adada kalan son kişi olarak galibiyete ulaş!
Sevgili Zulacı, Battle Royale moduna ve Zula Air Force'a hoşgeldin, Zula Battle Royal'de çok havalı bir özellik var!
Hava Takviyeleri ile neler yapabileceğini anlamak için videoya göz atmayı unutma!
Sevgili Zulacı, Battle Royale moduna ve Zula Air Force'a hoşgeldin!
Zula Battle Royal'de Zula'nın diğer modlarında olmayan ve yanından ayırmak istemeyeceğin bir yenilikle Maymuncuk ile Tanış!
Sevgili Zulacı, Battle Royale moduna ve Zula Air Force'a hoşgeldin!
Zula Battle Royale modunda ki yenilikleri öğrenmek ve adanın fatihi olmak için çıktığın bu yolculuğun emniyeti için bizi dinlemeni istiyoruz. Zula Battle Royale oynarken nasıl daha iyi nişan alabileceğini bu videoyu izlediğinde anlayacaksın.
Sevgili Zulacı, Battle Royale moduna ve Zula AirForce’a hoş geldin!
Bu uçuşumuzda sağlıklı kalmanın sırlarını anlatacağız.Çünkü, yeniliklerle Zula Battle Royale’de Zula’nın diğer modlarında olmayan sağlık ve zırh eşyalarıyla karşılaşacaksın, sağlığının tamamını bu eşyalarla tekrar doldurabilir, zırhını onarabilirsin.
Sevgili Zulacı, Battle Royale moduna ve Zula AirForce’a hoş geldin!
Yeniliklerle doluZula Battle Royale, Zula’nın diğer modlarından daha farklı bir özelliğe sahip. Bu modda takım arkadaşlarınla sesli konuşabilir, organize olabilir ve rakiplerini kolayca saf dışı bırakabilirsin.
Sevgili Zulacı, Battle Royale Moduna ve Zula Air Force'a hoş geldin!
Bugün haritayı tanıtarak adanın fatihi olma yolculuğunun rahat geçmesini sağlayacak tüyolar vereceğiz.
Battle Royale Günlükleri

Adanın Fatihi olma yolunda yeni güncellemeler Zula Battle Royale'de! Zula Battle Royale modu Açık Beta sürecinde sizden gelen yorumların ışığında gelişmeye devam ediyor.

YENİ OYUN MODU

Yepyeni bir oyun modu, farklı bir oyun deneyimi Zula’da! Klasik Zula’dan farklı olarak hayatta kalma ve çatışma ögelerini bir araya getiren, 64 oyuncu kapasiteli dev haritasıyla Zula Battle Royale modu, Zulacıya bambaşka bir oyun deneyimi sunuyor.

YENİ ÜRÜNLER

Alışılagelmiş Zula envanterinin dışına çık: daha önce hiç görmediğin eşyalar Zula Battle Royale’de! Her biri farklı işlevselliğe sahip onlarca eşya Zula Battle Royale’de seni bekliyor.

YENİ OYUN FİZİĞİ

Zula Battle Royale ile farklı, daha gerçekçi bir oyun fiziği! Bildiğin Zula oyun fiziğini unut; çok daha zorlu, çok daha gerçekçi oyun fiziği Zula Battle Royale’de.

ZULA’NIN EN BÜYÜK HARİTASI!
4 MİLYON M²

Zula Battle Royale modu için üretilmiş dev haritayı keşfet! Daha önce gördüğün hiçbir Zula haritasına benzemiyor; Zula Battle Royale haritasına tam 148 tane Trabzon Uzungöl haritası sığıyor!

SESLİ KONUŞMA İLE BÜYÜK HEYECAN!

Zula’da bir ilk; sesli mesajlaşma Zula Battle Royale’de! Uzun süredir beklediğin sesli mesajlaşma özelliği önce Zula Battle Royale’de, sonrasında Rekabet modunda!

ADA HARİTASI
Harabeler

Adanın köhne Harabeler'inde eşyaları önce sen topla! Etrafındaki dağların güzelliğine kapılma, çünkü düşmanların oradan gözlüyor!

Şantiye

Gizlenmek ve düşmanlarını pusuya düşürmek için, tamamlanmamış bir inşaattan daha iyi ne olabilir? Bu arada Şantiye'de saklanırken keskin nişancıların hedefi olma!

Sakızlı Köyü

Terk edilmiş Sakızlı Köyü evlerinde aradığın eşyalar seni bekliyor! Her girdiğin evde içi ekipman dolu kasalar seni bekliyor! Eşyaları toplarken evde gizlenen düşmanları unutma!

Atlantis Feneri

Oyuna sakin bir başlangıç yapıp güçlenmek istiyorsan Atlantis Feneri tam sana göre! Ama unutma rakiplerin seni savaş alanında bekliyor!